Jak zostać Wirtualną Asystentką - Asystentka Level Master
Menu Zamknij

Cześć! Fajnie, że jesteś.

Nazywam się Ela Zielińska i od 3 lat wspieram przedsiębiorców w rozwoju ich biznesów
jako Executive Virtual Assistant.

Teraz chcę nauczyć tego Ciebie :)

Mój manifest :)

Jeśli Twoja pierwsza myśl po przeczytaniu wstępu to “przecież brak mi kompetencji”, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość!
Żeby być świetną wirtualną asystentką, nie musisz: być copywriterem, umieć tworzyć stron www, mówić biegle w językach obcych, być specjalistką w social mediach, mieć obszernej wiedzy na temat prowadzenia firmy, być specem od sprzedaży ani grafikiem.

Dlaczego tak twierdzę? Przeczytaj mój manifest TUTAJ.

O mnie

Z wykształcenia – ekonomistka, choć nigdy nie miałam okazji pracować w zawodzie. Prywatnie fanka rozwoju osobistego, miłośniczka rękodzieła oraz pianistka – amatorka.

Moja kariera zawodowa pełna była wzlotów i upadków. Właściwie głównie upadków. :) O tym, że można pracować jako asystentka – zdalnie – dowiedziałam się od kolegi. Wtedy założyłam sobie, że będę jedną z najlepszych wirtualnych asystentek w Polsce. Czy mi się udało? Nie mnie oceniać. ;) 

Daleko mi do specjalistki ds. marketingu, nie mam obszernej wiedzy z zakresu księgowości. Nie jestem mistrzem sprzedaży, copywriterem czy grafikiem. Zgromadziłam natomiast wokół siebie zespół specjalistów, którzy pomagają mi rozwiązywać problemy klientów.

Przez ostatnie kilka lat nauczyłam się jak zarządzać swoim czasem, zadaniami i jak pracować z klientem. Na ich podstawie opracowałam metody, które się sprawdzają. Stałam się Asystentką Level Master. :)

Teraz chciałabym się tą wiedzą podzielić z Tobą.

Jeśli chcesz mnie poznać bliżej, kliknij TUTAJ.

Elżbieta Zielińska
Ela Zielińska

Napisali o mnie