Darmowe materiały - Asystentka Level Master
Menu Zamknij
26 pomysłów jak się promować będąc WA

BEZPŁATNY PORADNIK:
26 pomysłów jak i gdzie się promować będąc wirtualną asystentką

Zdecydowałaś, że chcesz zostać wirtualną asystentką i zastanawiasz się jak skutecznie pozyskiwać klientów na swoje usługi? A może działasz już jakiś czas na rynku i szukasz inspiracji i pomysłów, by być bardziej skuteczną w swoich poszukiwaniach?

ogólne zasady współpracy

"Ogólne zasady współpracy z WA" - wzór do wysłania klientowi

Zdarzyło Ci się, że klient dzwonił do Ciebie poza godzinami Twojej pracy? Albo oczekiwał zrealizowania zadania „na już” jakbyś tylko jego miała w gronie swoich klientów? Warto się zabezpieczyć przed takimi sytuacjami, wysyłając na początku współpracy plik z zasadami, według których pracujesz. Jeśli klient będzie nadużywał Twojej dobroci, po prostu mu o nich przypomnij :)

arkusz wyliczenia

Arkusz do wyliczania wyniku z działalności gospodarczej
+ kalkulator wpływów

Jest to gotowe narzędzie, które pomoże trzymać pod kontrolą finanse Twojej działalności gospodarczej. Możesz tu wpisać wszystkie wpływy i wydatki z uwzględnieniem podziału na kolejne miesiące. 

Plik jest udostępniony w formacie Google Sheets. Instrukcję jak z niego skorzystać znajdziesz tutaj

szablony faktur

Szablony faktur - gotowe wzory do druku

Osobiście polecam dobry system do wystawiania faktur, jakim jest np. Fakturownia (przypominam, że korzystając z mojego linku referencyjnego otrzymujesz 20% zniżki na start). Jeśli jednak dopiero zaczynasz działać w swoim biznesie, być może będziesz chciała skorzystać z darmowego szablonu faktury. Takie dwa szablony znajdziesz pod przyciskiem poniżej.

Plik jest udostępniony w formacie Google Sheets. Instrukcję jak z niego skorzystać znajdziesz tutaj.

Jak korzystać z plików Google udostępnionych na stronie Darmowe materiały?

W przypadku plików udostępnionych w formacie Google Docs lub Google Sheets, wystarczy kliknąć przycisk Pobierz przy danym materiale, następnie w otwartym dokumencie kliknij Plik w menu głównym i wybierz Utwórz kopię.  Wyświetli Ci się informacja o możliwości zmiany nazwy pliku oraz folder na Twoim Dysku Google, gdzie plik ma zostać skopiowany. Po potwierdzeniu wyboru uruchomi się kopia pliku gotowa do edycji.

Możesz też eksportować dokument do pliku Microsoft Word (.docx) lub Microsoft Excel (.xlsx). Wystarczy, że w menu głównym udostępnionego dokumentu klikniesz Plik w menu głównym, a następnie Pobierz jako, wybierając ostatecznie interesujący Cię format.