Menu Zamknij
Kalendarze do druku na 2020

KALENDARZE DO DRUKU NA 2020 ROK

Wolisz planować miesiąc na papierze? Chcesz rozpisać sobie cele i powiesić nad biurkiem?
Zrób to z kalendarzami AsystentkaLevelMaster.pl!

Wpisz obok swoje imię i adres e-mail, a kalendarze otrzymasz na swoją skrzynkę.

26 pomysłów jak i gdzie się promować będąc Wirtualną Asystentką

BEZPŁATNY PORADNIK:
26 pomysłów jak i gdzie się promować będąc Wirtualną Asystentką

Zdecydowałaś, że chcesz zostać Wirtualną Asystentką i zastanawiasz się jak skutecznie pozyskiwać klientów na swoje usługi? A może działasz już jakiś czas na rynku i szukasz inspiracji i pomysłów, by być bardziej skuteczną w swoich poszukiwaniach?

Wpisz obok swoje imię i adres e-mail, a poradnik otrzymasz na swoją skrzynkę.

narzędzia cz. 1

Bezpłatny fragment poradnika
"Narzędzia, które powinnaś znać będąc Wirtualną Asystentką cz. I"

Poradnik przygotowałam dla Ciebie na bazie własnych doświadczeń. Zebrałam w nim informacje o aplikacjach, które najczęściej używam przy współpracy z klientami. Nie znajdziesz w nim dokładnych instrukcji jak korzystać z poszczególnych programów. Znajdziesz natomiast sporo kruczków i funkcji, których stosowanie bardzo ułatwia życie :).

Wpisz obok swoje imię i adres e-mail, a poradnik otrzymasz na swoją skrzynkę.

ogólne zasady współpracy

"Ogólne zasady współpracy z WA" - wzór do wysłania klientowi

Zdarzyło Ci się, że klient dzwonił do Ciebie poza godzinami Twojej pracy? Albo oczekiwał zrealizowania zadania “na już” jakbyś tylko jego miała w gronie swoich klientów? Warto się zabezpieczyć przed takimi sytuacjami, wysyłając na początku współpracy plik z zasadami, według których pracujesz. Jeśli klient będzie nadużywał Twojej dobroci, po prostu mu o nich przypomnij :)

Wpisz tutaj swoje imię i adres e-mail. Wzór pliku otrzymasz na swoją skrzynkę.

Podając swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie również innych bezpłatnych materiałów oraz informacji o nowościach na stronie. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności

arkusz wyliczenia

Arkusz do wyliczania wyniku z działalności gospodarczej
+ kalkulator wpływów

Jest to gotowe narzędzie, które pomoże trzymać pod kontrolą finanse Twojej działalności gospodarczej. Możesz tu wpisać wszystkie wpływy i wydatki z uwzględnieniem podziału na kolejne miesiące. 

Plik jest udostępniony w formacie Google Sheets. Instrukcję jak z niego skorzystać znajdziesz tutaj

szablony faktur

Szablony faktur - gotowe wzory do druku

Osobiście polecam dobry system do wystawiania faktur, jakim jest np. Fakturownia (przypominam, że korzystając z mojego linku referencyjnego otrzymujesz 20% zniżki na start). Jeśli jednak dopiero zaczynasz działać w swoim biznesie, być może będziesz chciała skorzystać z darmowego szablonu faktury. Takie dwa szablony znajdziesz pod przyciskiem poniżej.

Plik jest udostępniony w formacie Google Sheets. Instrukcję jak z niego skorzystać znajdziesz tutaj.

Jak korzystać z plików Google udostępnionych na stronie Darmowe materiały?

W przypadku plików udostępnionych w formacie Google Docs lub Google Sheets, wystarczy kliknąć przycisk Pobierz przy danym materiale, następnie w otwartym dokumencie kliknij Plik w menu głównym i wybierz Utwórz kopię.  Wyświetli Ci się informacja o możliwości zmiany nazwy pliku oraz folder na Twoim Dysku Google, gdzie plik ma zostać skopiowany. Po potwierdzeniu wyboru uruchomi się kopia pliku gotowa do edycji.

Możesz też eksportować dokument do pliku Microsoft Word (.docx) lub Microsoft Excel (.xlsx). Wystarczy, że w menu głównym udostępnionego dokumentu klikniesz Plik w menu głównym, a następnie Pobierz jako, wybierając ostatecznie interesujący Cię format.

Zapisz się na mój bezpłatny kurs mailowy:

“Na co zwrócić uwagę zaczynając pracę jako
Wirtualna Asystentka”

W ciągu 2 tygodni otrzymasz ode mnie 7 wiadomości ze sporą dawką wiedzy, która przyda Ci się przy stawianiu pierwszych kroków.

Obiecuję nie wysyłać spamu, bo sama go nie lubię. Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie ode mnie wiadomości o nowościach na stronie. Z subskrypcji newslettera możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Więcej szczegółów znajdziesz w Polityce Prywatności.