fbpx
Menu Zamknij
Pakiet prezentów

PAKIET PREZENTÓW DLA WIRTUALNYCH ASYSTENTEK, KTÓRE CHCĄ ROZPOCZĄĆ SWOJĄ PRZYGODĘ JAKO ZDALNE PROJECT MANAGERKI

Materiały powstały we współpracy z Magdą Nicgorską - Zdalną Project Managerką

W pakiecie otrzymasz:

  • obszerną prezentację „Kim jest Project Manager i jaka jest jego rola w zespole klienta”
  • oraz fragment poradnika „Wprowadzenie do zarządzania dla wirtualnych asystentek. Od wirtualnej asystentki do project managera.”
Jak stworzyć harmonogram projektu w 7 krokach

BEZPŁATNY PORADNIK
autorstwa Magdy Nicgorskiej, Zdalnej Project Managerki

"Jak stworzyć harmonogram projektu w 7 krokach"

Jako wirtualna asystentka planujesz swój rozwój w kierunku zarządzania projektami i koordynacji pracy zespołów? Ten bezpłatny e-book będzie dla Ciebie!

26 pomysłów jak się promować będąc WA

BEZPŁATNY PORADNIK

"26 pomysłów jak i gdzie się promować będąc wirtualną asystentką"

Zdecydowałaś, że chcesz zostać wirtualną asystentką i zastanawiasz się jak skutecznie pozyskiwać klientów na swoje usługi? A może działasz już jakiś czas na rynku i szukasz inspiracji i pomysłów, by być bardziej skuteczną w swoich poszukiwaniach?

ogólne zasady współpracy

"Ogólne zasady współpracy z WA" - wzór do wysłania klientowi

Zdarzyło Ci się, że klient dzwonił do Ciebie poza godzinami Twojej pracy? Albo oczekiwał zrealizowania zadania „na już” jakbyś tylko jego miała w gronie swoich klientów? Warto się zabezpieczyć przed takimi sytuacjami, wysyłając na początku współpracy plik z zasadami, według których pracujesz. Jeśli klient będzie nadużywał Twojej dobroci, po prostu mu o nich przypomnij :)

arkusz wyliczenia

Arkusz do wyliczania wyniku z działalności gospodarczej
+ kalkulator wpływów

Jest to gotowe narzędzie, które pomoże trzymać pod kontrolą finanse Twojej działalności gospodarczej. Możesz tu wpisać wszystkie wpływy i wydatki z uwzględnieniem podziału na kolejne miesiące. 

Plik jest udostępniony w formacie Google Sheets. Instrukcję jak z niego skorzystać znajdziesz tutaj

szablony faktur

Szablony faktur - gotowe wzory do druku

Osobiście polecam dobry system do wystawiania faktur, jakim jest np. Fakturownia (przypominam, że korzystając z mojego linku referencyjnego otrzymujesz 20% zniżki na start). Jeśli jednak dopiero zaczynasz działać w swoim biznesie, być może będziesz chciała skorzystać z darmowego szablonu faktury. Takie dwa szablony znajdziesz pod przyciskiem poniżej.

Plik jest udostępniony w formacie Google Sheets. Instrukcję jak z niego skorzystać znajdziesz tutaj.

Jak korzystać z plików Google udostępnionych na stronie Darmowe materiały?

W przypadku plików udostępnionych w formacie Google Docs lub Google Sheets, wystarczy kliknąć przycisk Pobierz przy danym materiale, następnie w otwartym dokumencie kliknij Plik w menu głównym i wybierz Utwórz kopię.  Wyświetli Ci się informacja o możliwości zmiany nazwy pliku oraz folder na Twoim Dysku Google, gdzie plik ma zostać skopiowany. Po potwierdzeniu wyboru uruchomi się kopia pliku gotowa do edycji.

Możesz też eksportować dokument do pliku Microsoft Word (.docx) lub Microsoft Excel (.xlsx). Wystarczy, że w menu głównym udostępnionego dokumentu klikniesz Plik w menu głównym, a następnie Pobierz jako, wybierając ostatecznie interesujący Cię format.