fbpx
Menu Zamknij

E-book Jak zostać Wirtualną Asystentką – Ela Wolińska

Jak zostać Wirtualną Asystentką Ela Wolińska

Nieustannie dążę do tego, by na moim blogu proponować wartościowe treści. Takie, które ułatwią Wam start w zawodzie zdalnej asysty i pomogą w osiągnięciu wysokiego poziomu świadczonych przez Was usług. Dlatego też w cyklu Kto Czyta Nie Błądzi nie mogło zabraknąć e-booka Eli Wolińskiej „Jak zostać Wirtualną Asystentką” – podręcznika dla polskiej VA.

Przy czym pokuszę się o poprawną politycznie i PR-owo recenzję, bez komentowania wyglądu okładki, braku rysunków, czy pojawiających się literówek (jak to zrobiła jedna z koleżanek z branży). Tylko napiszę o najistotniejszej kwestii – czyli wiedzy, jaką zawiera. A wiedzy znajdziemy tu mnóstwo.

Opis autorki

Ebook “Jak zostać Wirtualną Asystentką?”, to pierwszy polski podręcznik dla Wirtualnych Asystentek – tych początkujących oraz tych bardziej zaawansowanych.

Dzięki moim radom płynnie przejdziesz na pracę zdalną, zaczniesz zarabiać pieniądze, a potem rozwiniesz swój biznes WA, skąd chcesz i kiedy chcesz!

Nie ważne, czy Twoim celem jest zarabiać podróżując, czy opiekujesz się dziećmi i chcesz dorobić pracując w domu – zawód Wirtualnej Asystentki da Ci mnóstwo możliwości i satysfakcji.

Dowiedz się:

– jak płynnie przejść z etatu i zacząć pracować zdalnie?
– jak przy niskim budżecie rozkręcić biznes WA, który zarabia?
– jakie zadania wykonuje Wirtualna Asystentka na polskim rynku?
– jak dbać o Klientów, żeby chcieli wracać po więcej?
– jakie są zalety i wady pracy zdalnej?
– i o wiele więcej!

E-booka możesz zakupić tutaj.

Moja recenzja

Ela Wolińska jest Wirtualną Asystentka oraz Wirtualną Managerką z kilkuletnim doświadczeniem. W swoim podręczniku dzieli się swoimi przemyśleniami na temat pracy zdalnej i udziela cennych rad z perspektywy swojego doświadczenia w branży.

Podręcznik ten adresowany jest głównie do osób, które dopiero chcą rozpocząć swoją działalność w zawodzie. Jednak doświadczeni pracownicy zdalni również znajdą w nim przydatne treści. Autorka nakreśla kierunki rozwoju i możliwych specjalizacji, a także porusza kwestię skalowania swojej działalności.

E-book napisany jest przystępnym językiem. Czyta się go bardzo przyjemnie i, mimo jego objętości, stosunkowo szybko. Dzięki zastosowaniu konwersacyjnego stylu pisania czytelnik ma wrażenie, że autorka pisze o nim i dla niego. Opowiadając historię swoich początków jako WA, Ela pozwala pokonać wątpliwości i oswoić strach przed zmianą zawodu.

Podręcznik „Jak zostać Wirtualną Asystentką” to kompendium wiedzy, które systematyzuje informacje na temat zawodu Wirtualnej Asystentki. Wskazuje sposoby rozpoczęcia i kierunki rozwoju działalności w branży. Ciekawym zabiegiem zastosowanym przez autorkę jest zawarcie w e-booku rozdziału adresowanego do potencjalnego odbiorcy zdalnych usług. Pozwala on spojrzeć na zawód WA oczami klienta i lepiej zrozumieć jego potrzeby. A co za tym idzie – lepiej przygotować swoją ofertę.

Potrzebujesz konkretów? Tutaj je znajdziesz

Jeśli chcesz rozpocząć pracę w tej branży, ale masz wątpliwości, czy jest to zajęcie dla Ciebie lub nie wiesz jak i od czego zacząć, śmiało sięgnij po tego e-booka. Podręcznik Eli Wolińskiej na tacy podaje wszelkie informacje niezbędne do rozpoczęcia swojej działalności.

Dowiesz się z niego m.in.

  • na czym polega praca Wirtualnej Asystentki i jakie cechy warto posiadać, by być świetną w tym zawodzie,
  • jak zbudować swoją markę osobistą, zaistnieć na rynku i wyróżnić się wśród konkurencji,
  • jak przejść płynnie z etatu na działalność WA, założyć firmę i zorganizować swoje miejsce pracy,
  • jakie są typowe zadania Wirtualnej Asystentki i jakie narzędzia trzeba znać, by móc je wykonywać,
  • gdzie i w jaki sposób szukać klientów, jak przekonać ich do współpracy oraz jak taka współpraca powinna wyglądać.

Lektura e-booka „Jak zostać Wirtualną Asystentką” pozwoli Ci oszczędzić czas na poszukiwanie informacji. A także da Ci solidne podstawy do wystartowania ze swoją ofertą.

Powiązane Wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *