Newsletter z czerwca 2020 r. - Asystentka Level Master
Menu Zamknij

Newsletter z czerwca 2020 r.

#40: 05.06.2020 r. O kursie SEO, o tym jak robić notatki z książek i mała zapowiedź

Kurs SEO od Octamedia

Zmierzam właśnie ku końcowi świetnego kursu SEO. Co najlepsze jest on bezpłatny. Mogę Ci go z czystym sumieniem polecić. Czego się z niego dowiesz? Jak samodzielnie sprawić, by Twoja strona przyciągała klientów. Nauczysz się wybierać właściwe słowa kluczowe, planować strategię SEO, tworzyć treści przekładające się na wyniki sprzedaży. Jest naprawdę świetny! Sprawdź sama => KLIK

Co jeszcze mam dla Ciebie?

Jak robić lepsze notatki z książek

Człowiek uczy się całe życie, ale człowiek dorosły uczy się już inaczej niż dziecko. W inny sposób również robi notatki. Bo o tym, że warto je robić, czytając książkę, artykuł czy słuchając podcastu, nie muszę Cię przekonywać. No dobrze, więc jak robić lepsze notatki? Odpowiedź znajdziesz u LifeGeek = > O TU.


#41: 19.06.2020 Sprawdź, jak planować swoją komunikację w sieci, aby była ona skuteczna

Skuteczne homeoffice

Uwielbiam pracować w domu. Nie zamieniłabym tej możliwości nawet za najbardziej wypasione biuro (choć czasem lubię zmienić na dzień lub dwa swoje miejsce pracy lądując w kawiarni lub w coworku). Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że homeoffice stwarza pewne pułapki. Zwłaszcza dla osób, które dopiero uczą się samodzielnie organizować sobie pracę. 

Jeśli więc rozprasza Cię coraz ładniejsza pogoda za oknem i cierpisz z tego powodu na spadek motywacji do wykonywania zadań, zajrzyj do Kobiecej Strony Biznesu po garść sposobów na skuteczne zorganizowanie sobie pracy w domu i zwiększenie koncentracji => KLIK

Jak planować swoją komunikację w sieci

Postanawiasz, że będziesz tworzyć treści, którymi chcesz dzielić się ze swoimi odbiorcami. Ok, fantastycznie. Tylko jak to robić z głową, żeby zapał nie skończył się po pierwszym wpisie blogowym czy odcinku podcastu? Jak stworzyć realny harmonogram działań w sieci, który przyniesie Ci spodziewane efekty? Zajrzyj do najnowszego artykułu na moim blogu. Świetne rady ma dla Ciebie Noemi Szymula TUTAJ.

Wyszukiwarka słów kluczowych 

Szukasz pomysłów na treść swoich wpisów blogowych? Zapytaj publiczność. ;) A tak serio, możesz skorzystać ze strony Answer The Public => O TU

To darmowe narzędzie do wyszukiwania słów kluczowych. Wpisujesz w wyszukiwarkę hasło związane z Twoją branżą, wybierasz kraj oraz język i dostajesz listę zapytań na dany temat wpisywanych do Google przez internautów. 

A w ogóle to pan na głównej stronie jest przeuroczy :D A Ty jak uważasz? ;)


#42: 26.06.2020 Pssst…. w tym mailu zdradzam, gdzie możesz znaleźć klientów

Jak zdobyć zaufanie klientów

Myślę, że Marka Jankowskiego, autora podcastu Mała Wielka Firma nie muszę Ci przedstawiać. Dlatego też polecając Ci odcinek dotyczący zdobywania zaufania klientów, wiem, że rady, których Marek w nim udziela, nie są wyssane z palca i naprawdę działają. Zatem jeśli zastanawiasz się jak zbudować markę osobistą i przekonać do siebie innych, posłuchaj podcastu MWF => KLIK

26 pomysłów jak i gdzie się promować będąc Wirtualną Asystentką

Dobrze wiesz, że aby znaleźć klientów musisz pokazywać się w sieci i budować swoją markę. Masz już swoją stronę, firmowy fanpage na Facebooku, konto na Instagramie, ale odnosisz wrażenie, że to nie daje spodziewanych efektów? Mam dla Ciebie bezpłatny poradnik, a w nim aż 26 pomysłów jak i gdzie się promować będąc wirtualną asystentką. Zainteresowana? Wskakuj => TUTAJ. Jestem pewna, że znajdziesz tam sposoby promocji, o których do tej pory nie pomyślałaś. :)

Jak znaleźć czas na rozkręcenie biznesu po godzinach?

Pracujesz na etacie i chciałabyś jednocześnie spróbować swoich sił jako wirtualna asystentka? Nie wiesz, czy podołasz takiemu wyzwaniu? Nie będę Cię oszukiwać, to nie jest łatwe. Musisz przygotować się na to, że będziesz pracować po kilkanaście godzin dziennie. Wiele z nas tak zaczynało. Jeśli zastanawiasz się jak znaleźć czas na zadania dla klientów i rozwój własnej firmy, zajrzyj na bloga  tosieoplaca.pl => KLIK i sprawdź 17 sposobów, żeby znaleźć czas na biznes po godzinach Agnieszki Skupieńskiej.

7 cech silnej marki – sprawdź, czy je masz

Mój dzisiejszy mail zdecydowanie kręci się wokół budowania i rozwijania własnego biznesu. Mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe.  ;) Ale ten temat jest naprawdę ważny, a jednocześnie bardzo trudny dla osób, które dopiero zaczynają działać na swoim. Wiem, bo też przechodziłam przez ten etap. Ale wierz mi, im więcej będziesz o tym czytać, im więcej zdobywać wiedzy, tym szybciej uda Ci się osiągnąć sukces. Dlatego zachęcam Cię również do zapoznania się z artykułem od Kobiecej Strony Biznesu. Sprawdź jakie cechy powinna mieć silna marka => O TU i jak ją zbudować. 

Powiązane Wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *