fbpx
Menu Zamknij

Praca w pralni, sesja ślubna na Kasprowym i szukanie w Czorsztynie działki do kupienia, czyli wirtualna asystentka na wakacjach ;)

wirtualna asystentka na wakacjach

Praca wirtualnej asystentki ma zarówno swoje uroki jak i wady. Urokiem tego zawodu z całą pewnością jest możliwość pracy zdalnej z praktycznie każdego zakątka świata, gdzie jest dostęp do sieci. Wadą to, że czasem również na urlopie trzeba trochę popracować. Czy wirtualna asystentka na wakacjach może odpocząć? :D Sami zobaczcie!

W tym roku ustalenia z klientami miałam takie, że z pilnymi zadaniami będą musieli sobie radzić sami, ale inne, bieżące zadania, bądź te cykliczne, będę realizowała z samego rana lub wieczorami. I właściwie się udało. ;)

Z całego wyjazdu w sumie 2 popołudnia spędziłam przy laptopie, z racji brzydkiej pogody. I nie omieszkałam też nadgonić zadania czekając na… pranie. :D

wirtualna asystentka na wakacjach - pralnia

Do Murzasichle (taka mniejsza miejscowość koło Zakopanego – tłumaczę, bo większość znajomych jak słyszała tę nazwę, to pytała, czy to w Polsce), dotarliśmy w zeszłym tygodniu.

Zakopane – rozkopane

Nie obyło się bez wyprawy do samego Zakopanego, a właściwie… Rozkopanego, bo tak obecnie wygląda ta turystyczna miejscowość. Sam dojazd samochodem z naszej noclegowni zajął nam ponad 40 minut. Ale chociaż widoki były zacne i towarzystwo sympatyczne. ;)

wirtualna asystentka na wakacjach - droga do Zakopanego

Na miejscu ludzi pełno, ale co tam. Krupówki i targowisko? Zaliczone. Suveniry? Kupione. Góralskie jedzenie? Spróbowane. Deser (nieco mniej góralski)? Też!

Kolejny dzień. Wyprawa na Kasprowy Wierch. A tam…. Panna Młoda! Na poziomie 2000 m n.p.m.! W traperach! Myślałam, że postanowiła uciec sprzed ołtarza… ale za chwilę znalazł się i Pan Młody. :D

panna młoda na kasprowym

Zdjęcia zrobione, łezka się w oku kręci, że trzeba opuścić to miejsce. Będziemy tu wracać…

kasprowy wierch

Jedziemy dalej. Kierunek – Czorsztyn.

W drodze – klient się odezwał, jednak jest zadanie “z tych pilnych”. Dobra. Zatrzymujemy się przy drodze, odpalam komputer.

czorsztyn zdalnie

Niecała godzina i zrobione. Ruszamy dalej.

Czorsztyn. Tu już tylko odpoczywamy, leżakujemy, jemy gofry, chodzimy na spacery. Tutaj trafiamy na miejsce, z którego widok zapiera dech w piersiach. Nasze miejsce. Chcemy tu wracać, chcemy tu spędzać wspólnie czas. 

wirtualna asystentka na wakacjach - czorsztyn

Chcemy tu kupić ziemię i postawić dom… To będzie nasze miejsce…

czorsztyn

Więcej zdjęć znajdziecie na moim Instagramie.

W jak Wy spędziliście w tym roku urlop?

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *