fbpx
Menu Zamknij

Poznajmy się lepiej

Poznajmy się lepiej

Prywatnie fanka rozwoju osobistego. Pianistka – amatorka (wirtuoz ze mnie żaden, ale jak zasiadam do klawiszy, to jestem w swoim świecie). Odpoczywam spacerując i przytulając się do drzew. Kontakt z naturą mnie uszczęśliwia. Introwertyczka ze skłonnością do gadatliwości – ale tylko przy osobach mi najbliższych. Perfekcjonistka, która nauczyła się odpuszczać, bo “zrobione jest lepsze od doskonałego”. Wysokowrażliwiec, który opanował trudną sztukę przyjmowania krytyki (lata pracy nad sobą…). Zauważam więcej, czuję bardziej. Czasem uważam to za swoją supermoc, czasem za przekleństwo. ;) 

Z wykształcenia – ekonomistka, choć nigdy nie miałam okazji pracować w zawodzie, a wiedza pozyskana na studiach przekonała mnie tylko do tego, że chcę pracować na swoim. 

Asystentka… jaka?

O tym, że można być asystentką “wirtualną” dowiedziałam się od kolegi.
To u niego stawiałam pierwsze kroki, poznawałam narzędzia – intensywnie uczyłam się jak pracować zdalnie.

Potem zaczęły pojawiać się kolejne zlecenia… i kolejne.

Właścicielka marki VAssistance – Zdalne Usługi Asystenckie

Wtedy założyłam sobie, że będę jedną z najlepszych wirtualnych asystentek w Polsce. Czy mi się udało? Nie mnie oceniać. ;) Poza tym – dążenie do doskonałości to proces, który nigdy się nie kończy. 

Nauka nowych umiejętności to moja pasja. Stale dążę do bycia lepszą wersją siebie. Nie jestem idealna i jak wszystkim – trafiają mi się fuck-up’y. Ale sztuką jest wyciągać z nich wnioski, aby następnym razem zrealizować swoje zadanie jeszcze lepiej. 

Przez ostatnie 6 lat pracy wyspecjalizowałam się w obszarach, które najbardziej mnie interesowały, czyli w tematach administracyjnych firmy, optymalizacjach procesów biznesowych i zadaniach księgowo-kadrowych. To tematy, w których czuję się najlepiej i w których się realizuję. Zgromadziłam też wokół siebie zespół specjalistów, którzy pomagają mi rozwiązywać problemy klientów.

Przez ostatnie lata poznałam techniki, które pozwoliły mi zmaksymalizować efektywność mojej pracy. Nauczyłam się jak zarządzać swoim czasem, zadaniami i jak pracować z klientem. Na ich podstawie opracowałam metody, które się sprawdzają. 

Autorka poradników dla wirtualnych asystentek

W 2019 uruchomiłam markę Asystentka Level Master, pod którą zaczęłam tworzyć treści dla wirtualnych asystentek – wpisy blogowe i płatne poradniki. Stworzyłam bezpłatny mini-kurs mailowy dla początkujących VA, z którego skorzystało już ponad 7000 osób. Sprzedałam ponad 700 poradników, w tym 400 egzemplarzy publikacji na temat onboardingu klienta. Opracowałam procedury pracy z klientem, żeby współpraca przebiegała płynnie i nie wymagała od asystentki ciągłych pytań, które angażują niepotrzebnie klienta. 

Zależy mi na tym, żeby branża wirtualnej asysty w Polsce rozwijała się w kierunku podnoszenia jakości pracy świadczonych usług. 

Masz pomysł na wspólny projekt lub chcesz nawiązać współpracę?