Blog - Asystentka Level Master
Menu Zamknij
podsumowanie roku

Jak zrobić gruntowne podsumowanie roku 2020 – mój sposób

Wolisz planować, snuć marzenia, ustalać sobie cele, czy robić podsumowania swoich dotychczasowych osiągnięć? Początek Nowego Roku to taki magiczny moment, kiedy w naszej głowie nie ma żadnych ograniczeń. Wszystko jest możliwe. Robimy sobie listy tego, co chcemy osiągnąć w przeciągu najbliższych kilkunastu miesięcy i mamy silne postanowienie, że „Tak! W tym roku zrealizuję wszystko na swojej liście celów!”. Zawsze to, co nowe ekscytuje nas bardziej. A potem przychodzi rzeczywistość i już nie jest tak kolorowo. ;)

Piotr Dul

Okiem klienta na pracę WA: Piotr Dul

„Okiem klienta na pracę WA” to cykl wywiadów z przedsiębiorcami, którzy współpracują lub mieli okazję współpracować z WA. Tym razem moim rozmówcą jest Piotr Dul, z którym współpracuję od stycznia 2020 roku, zarówno w zakresie firmowych tematów, jak i prywatnych.

onboarding klienta

Onboarding klienta – jak rozpocząć współpracę z poziomu „level master”

Dziś początkująca wirtualna asystentka ma dostęp do e-booków, książek, kursów, grup branżowych czy blogów. Może z nich czerpać wiedzę i zdobywać umiejętności niezbędne do zdalnego wspierania przedsiębiorców. Znajdziesz mnóstwo informacji jak zacząć działać, jakie cechy powinna mieć wirtualna asystentka i jak szukać klientów. Ale o tym, jak sprawnie rozpocząć współpracę z pozyskanym już klientem jeszcze chyba nikt nie mówił. A przecież początek współpracy może rzutować na dalsze jej etapy.

Zwinne zarządzanie projektami

Zwinne zarządzanie projektami. Część I: Wprowadzenie do Agile i Kanban

Gdy zdajemy sobie sprawę, że potrzebujemy jakoś zorganizować nasze projekty i zaczynamy szukać rozwiązania, zazwyczaj natrafiamy na zwroty jak Agile, Kanban czy Scrum. To bardzo popularne w dzisiejszych czasach pojęcia dla każdego, kto miał styczność z tematyką zarządzania projektami i organizacją pracy. Czym zatem jest „zarządzanie zwinne” i czy warto to robić? Postaram się dzisiaj to wyjaśnić.