Menu Zamknij

Mobbing w pracy – opowiedziałam swoją historię w Radiu Eska

Wywiad dla Radia Eska - mobbing w pracy

Nie każda praca okazuje się tym, czego się spodziewaliśmy. Czasem środowisko, w którym funkcjonujemy, zamiast wspierać, stopniowo odbiera nam pewność siebie i sprawia, że zaczynamy wątpić we własne umiejętności. Mobbing w pracy to temat, o którym trudno mówić, zwłaszcza gdy jest się w jego środku – bo przecież „może przesadzam”, „może powinnam bardziej się starać”. Dziś wiem, że nie powinnam była się starać bardziej. Powinnam była odejść. Ale tamto doświadczenie – bolesne, ale i przełomowe – doprowadziło mnie do miejsca, w którym jestem teraz. To ono sprawiło, że zaczęłam budować swoją markę i niezależność. I zamiast być trybikiem w cudzej machinie, tworzę swoją własną.

Miałam okazję opowiedzieć o tym w Radiu Eska na zaproszenie Katarzyny Ziółkowskiej-Dąbek. Rozmawiałyśmy o tym, jak wyglądał ten czas, jakie sygnały zignorowałam i co chciałabym powiedzieć osobom, które znalazły się w podobnej sytuacji, a nie widzą rozwiązania.

Pamiętaj: nikt nie ma prawa sprawiać, że czujesz się bezwartościowy/a. Nigdy.

Zapraszam do posłuchania wywiadu:

A jeśli chcesz poznać więcej szczegółów mojej historii, przeczytaj ten wpis na blogu: Byłam ofiarą mobbingu

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *