fbpx
Menu Zamknij

Program partnerski – zarabiaj z AsystentkaLevelMaster.pl

Elżbieta Zielińska

Zaczynając działać kilka lat temu w branży wirtualnej asysty, założyłam sobie, że zostanę jedną z najlepszych wirtualnych asystentek na rynku. Czy mi się to udało? Chyba tak. A przynajmniej opinie moich klientów na to wskazują. ;)

W międzyczasie stwierdziłam, że chcę swoim doświadczeniem i wiedzą dzielić się z początkującymi wirtualnymi asystentkami. Tak powstał blog AsystentkaLevelMaster.pl. Z czasem wypuściłam również płatne produkty, które pomagają innym WA świadczyć usługi zdalnej asysty na jeszcze wyższym poziomie.

Lubię wspierać innych, pozwalając im korzystać z mojej wiedzy i doświadczenia. A że mogę przy tym czerpać profity, nie jest chyba niczym dziwnym. I daje mi ogromną satysfakcję. :)

Również i Ty możesz zarabiać na moich produktach, polecając je w ramach programu partnerskiego. Chętna? To super! :)

Oto kolejne kroki, które musisz wykonać:

1. Zapoznaj się z informacjami na temat Programu Partnerskiego dostępnymi na tej stronie, na której teraz jesteś.

2. Uzupełnij formularz rejestracyjny udostępniony tutaj: https://asystentkalevelmaster.pl/panel-partnera/, podając swoje imię, nazwisko, adres e-mail, nazwę użytkownika (opcjonalnie), hasło oraz swoje dane adresowe (będą one potrzebne mi do rozliczania Twoich prowizji).

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, koniecznie podaj też nazwę swojej firmy i NIP, a zamiast adresu zamieszkania wpisz adres siedziby swojej firmy.

Ostatni element formularza rejestracyjnego to Strona www, na której będą umieszczane linki partnerskie. Tutaj podaj adres strony, na której chcesz promować produkty AsystentkaLevelMaster.pl.

3. Przeczytaj Regulamin Programu Partnerskiego i dokonaj jego akceptacji poprzez kliknięcie przycisku „Zarejestruj się”.

Program partnerski

Program partnerski – gdzie znajdziesz linki partnerskie?

Aktualne linki partnerskie do produktów dostępnych w Sklepie znajdziesz w swoim Panelu Partnera, dostępnym po zalogowaniu.

Kiedy zarabiasz?

Wtedy, gdy ktoś kliknie link partnerski zamieszczony na Twojej stronie, prowadzący do mojego produktu i go zakupi. Otrzymujesz wówczas 10% prowizji od sprzedaży.

Więc jeśli ktoś kupi produkt za 59 zł, który polecasz poprzez link afiliacyjny, to otrzymasz 5,90 zł prowizji od sprzedaży.

Kiedy otrzymasz swoje pieniądze?

Prowizja od sprzedaży produktów sumuje się na koncie Programu Partnerskiego. Zebraną kwotę możesz sprawdzić logując się do Panelu Partnera. Gdy kwota osiągnie minimum 50 zł, możesz zgłosić chęć jej wypłaty. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie programu partnerskiego w części Wypłata wynagrodzenia. W razie wątpliwości możesz też napisać na kontakt@asystentkalevelmaster.pl.

To jak? Działamy razem?! :D

Jeśli jesteś zdecydowana, KLIKNIJ TUTAJ, żeby się zarejestrować.