Zlecenia dla Wirtualnych Asystentek lista portali - Asystentka Level Master
Menu Zamknij

Lista portali ze zleceniami dla wirtualnych asystentek na 2020 rok

portale ze zleceniami dla WA

Staram się, by lista ta była aktualna. Wybrałam głównie te strony, na których pojawia się przynajmniej kilka nowych zleceń dziennie. To tu znajdziesz zlecenia dla Wirtualnych Asystentek.

Jeśli znasz jeszcze inne portale – podaj je proszę w komentarzu.

Polskie

Oferia

Na stronie znajdziemy cały przekrój zleceń, począwszy od tych dla muzyków, a skończywszy na budowlańcach. Zlecenia dla Wirtualnych Asystentek stanowią tu jedynie mały segment, ale w zależności od Twoich umiejętności i tego, w czym się specjalizujesz, możesz wyłapać zlecenia dla grafików, tłumaczy czy copywriterów. Możesz też sama dodać ogłoszenie jako wykonawca. 

WP Zlecenia

Oferty dla osób działających na WordPressie. Jeśli potrafisz go konfigurować, wprowadzać poprawki, ulepszać i instalować wtyczki, na pewno znajdziesz tu zlecenia dla siebie. Jeśli chcesz być na bieżąco i jako pierwsza mieć dostęp do nowych ofert – subskrybuj kanał http://wpzlecenia.pl/feed/

Designer.pl

Tutaj możesz wykorzystać swoją kreatywność na wiele sposobów – oferty na projekty logo, etykiet, ulotek, wizytówek i innych materiałów, nazwy firm i produktów, tworzenie stron internetowych i zlecenia marketingowe. Portal działa na zasadzie konkursów, w których możesz złożyć swoją ofertę. 

Freelanceria

Zlecenia z różnych obszarów. Oferty dla copywriterów, tłumaczy, grafików. Znajdziesz też „mikro prace” jak przepisywanie tekstów, weryfikacja i wprowadzanie danych czy research’e. Możesz też stworzyć swój profil i portfolio. 

Useme

Jeden z najlepiej rozwiniętych serwisów. Znajdziesz tu zarówno stałe, jak i krótkie, jednorazowe zlecenia w różnych kategoriach. Obsługa sklepu na Allegro, projekty graficzne, tłumaczenia i pisanie tekstów, obsługa stron i poprawki. Warto tu zaglądać, bo codziennie pojawia się sporo nowych zleceń. Platforma oferuje możliwość wystawiania faktur bez potrzeby uruchamiania działalności gospodarczej.

Behance.net

Tutaj znajdziesz zlecenia dla Wirtualnych Asystentek, które lubią pracę kreatywną. Wiele ofert dla grafików i dobre miejsce, żeby znaleźć stałych klientów. 

Zagraniczne

Upwork

Na Upworku znajdziesz zadania z całego świata w wielu obszarach, takich jak marketing, zlecenia związane z  SEO, wprowadzaniem danych, transkrypcje, tłumaczenia i copywriting, zlecenia kreatywne m.in dla grafików i fotografów. Możesz też ogłosić się jako freelancer i zbierać opinie od zadowolonych klientów. 

Freelancer

Ogłoszenia z całego świata, sporo zadań typowo dla WA: copywriting, tworzenie grafik, baz danych i inne.

Fiverr

Bardzo szeroki zakres zleceń, od pisania tekstów i tłumaczeń (jeśli czujesz się na siłach), przez tworzenie grafik, po zlecenia typowo dla WA.

Envato Studio

Jeśli znasz WordPressa to zdecydowanie miejsce dla Ciebie. Możesz tu też znaleźć zlecenia dotyczące grafiki, marketingu i copywritingu.

Globtra

Ciekawa strona dla osób zajmujących się tłumaczeniami. Jeśli czujesz się mocna w językach obcych, warto tu zajrzeć.

Dribbble

Mnóstwo zleceń głównie dla grafików, programistów i osób obsługujących WordPressa. Jeśli jesteś dobra w tych dziedzinach – znajdziesz tu coś dla siebie.

Guru

Sporo ogłoszeń dla freelancerow – głównie dotyczących tworzenia grafik i copywritingu.

Zobacz też: Lista blogów, które warto czytać będąc Wirtualną Asystentką – lista na 2019

Powiązane Wpisy

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *